AKTUALNOŚCI

Posty już wkrótce
Cierpliwości...

EF CONNECT TALKS

EF%20Connect%20Talks_edited.jpg

Chcesz wiedzieć więcej o rynku lendtech? Jaka jest jego przyszłość? Jakie obowiązują trendy? Co warto robić, a co nie ma sensu? I przede wszystkim jak to robić? Chcesz wiedzieć co to jest embeded finance? Posłuchaj naszych podcastów.

EF Connect Talks to podcasty z praktykami rynku digital lending, fintech & ecommerce. Audycje dostępne są na SoundCloud i Spotify.

New Consumer Finance

Dzięki lendtechom konsumenci uzyskują dostęp do bezpiecznych, innowacyjnych i sprawdzonych produktów finansowych idealnie dopasowanych do ich wymagań. Lendtechy wykorzystują najnowocześniejsze technologie, by błyskawicznie dostarczyć klientom takich produktów kredytowych i pożyczkowych, których potrzebują.

Ekosystem Lendtech

Lendtechy tworzą ekosystem innowacji. Z pozoru proste rozwiązania to wynik pracy tysięcy profesjonalistów tworzących systemy do analizy danych, sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa i szybkich płatności. Na ekosystem lendtech składa się zatem cała sieć ludzi, firm i instytucji, którzy codziennie pracują nad tym, by produkty finansowe były szeroko dostępne i bezpieczne.

 

Wiedza & edukacja

Dzieląc się wiedzą i doświadczeniem na konferencjach, warsztatach, webinarach i w raportach rozwijamy ekosystem lendtech, podnosimy poziom świadczonych usług, ale też sprawiamy, że konsumenci podejmują optymalne decyzje poprawiające jakość ich życia.

 

IMG_7577.jpg

 Fundacja Lendtech

 Lendtech, czyli lending technology to ważna część sektora fintech - najbardziej innowacyjnej gałęzi gospodarki, która łączy technologie informatyczne z finansami. Lendtechy odmieniają oblicze consumer finance zwiększając dostęp konsumentów
do zaawansowanych technologicznie
i bezpiecznych form finansowania
swoich zakupów. 

 #EVENTY #WARSZTATY #ANALIZY #NETWORKING #EDUKACJA

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle

Raport Lendtech

2020

Raport Lendtech będzie udostępniony wkrótce. Zapisz się na Newsletter by otrzymać powiadomienie o publikacji. Tymczasem zapoznaj się z ebookiem o Kongresie Lendtech 2020 oraz zapisz się do udziału w Ecoomerce Fintech Connect.

Raport o sektorze lendtech. Najważniejsze dane, innowacje technologiczne, kluczowe trendy i prognozy.

Najlepszy newsletter o lendtech

Dziękujemy za przesłanie!