O nas

Fundację Lendtech tworzą specjaliści i eksperci rynku, których głównym celem jest budowanie obszarów do rozmów na temat finansów, dobrych praktyk, trendów. Jesteśmy organizatorem znaczących w branży wydarzeń, dających pole do dyskusji, wymianę doświadczeń, rozmowę na temat wyzwań, trendów, problemów i możliwości rozwoju.

fundacja lendtech

Dzielenie się wiedzą i budowanie ekosystemu

Misją Fundacji Lendtech jest promocja wiedzy i dobrych praktyk w sektorze finansowych technologii, fintech, BNPL & digital lending. Wciąż rozwijająca się branża wymaga komentowania, opiniowania i reagowania na nowe wdrożenia, które często bezpośrednio łączą się z finansami osobistymi lub finansowaniem biznesu. Zależy nam, aby każdy mógł nadążyć za zmianami i uzyskać rzetelne informacje na tematy, które bezpośrednio lub pośrednio go dotykają. Dzieląc się wiedzą i doświadczeniem na konferencjach, warsztatach, webinarach i w raportach rozwijamy ekosystem lendtech, podnosimy poziom świadczonych usług, ale też sprawiamy, że konsumenci podejmują optymalne decyzje poprawiające jakość ich życia.

Konferencje i eventy

Rozmowa o branży e-commerce, fintech, lendtech, digital lending i consumer finance jest bardzo istotna w kontekście świadomości zachodzących procesów i ich wpływu na naszą codzienność. Fundacja Lendtech bierze udział w wielu wydarzeniach edukacyjnych, opiniotwórczych. Jest również organizatorem kluczowych dla branży wydarzeń – Kongresu Lendtech i Konferencji E-commerce Fintech Connect.

New Consumer Finance

Dzięki lendtechom konsumenci uzyskują dostęp do bezpiecznych, innowacyjnych i sprawdzonych produktów finansowych idealnie dopasowanych do ich wymagań. Lendtechy wykorzystują najnowocześniejsze technologie, by błyskawicznie dostarczyć klientom takich produktów kredytowych i pożyczkowych, których potrzebują.

Ekosystem Lendtech

Lendtechy tworzą ekosystem innowacji. Z pozoru proste rozwiązania to wynik pracy tysięcy profesjonalistów tworzących systemy do analizy danych, sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa i szybkich płatności. Na ekosystem lendtech składa się zatem cała sieć ludzi, firm i instytucji, którzy codziennie pracują nad tym, by produkty finansowe były szeroko dostępne i bezpieczne.

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.