• Lendtech

Aplikacja Vivusa trafiła do Huawei AppGallery

Vivus.pl udostępnił swoją aplikację mobilną w sklepie Huawei AppGallery. Klienci Vivusa korzystający z urządzeń Huawei mogą już pobierać aplikację.Ponad 60% Polaków korzysta z aplikacji finansowych na smartfonach. Huawei AppGallery zyskuje na popularności. Dotarcie do jak największej grupy klientów w kanałach mobilnych jest zatem kluczowe – do grona lendtechów, które oferują swoją aplikację dla urządzeń Huawei dołączył także Vivus.


- Klienci instalując aplikację Vivus.pl otrzymują za pośrednictwem szybkiego i przyjaznego w obsłudze interfejsu możliwość łatwego zarządzania ofertą. Tego właśnie oczekują od aplikacji mobilnych. Według deklaracji najbardziej cenią sobie natychmiastową decyzję, wysoką akceptowalność i szybkie przelewy na konto. Dzięki zamknięciu procesu pożyczkowego we własnej aplikacji te kryteria możemy utrzymać na najwyższym poziomie - mówi Piotr Mazan, dyrektor marketingu w Vivusie. - Aplikacja to także wygodny dostęp do profilu klienta, gdzie można sprawdzić informacje o produktach czy zawnioskować o dodatkową wypłatę. Klienci aplikacji mobilnej mogą także liczyć na dedykowane programy w tym atrakcyjne kody rabatowe - dodaje Mazan.


Huawei AppGallery ma już 530 mln użytkowników


W dobie pandemii mobilne aplikacje z sektora fintech zyskują na popularności. Klienci już przyzwyczaili się do usług finansowych online, a teraz coraz bardziej zwracają uwagę na komfort kontaktu z dostawcą i prostotę obsługi.


- Aplikacja dla smartfonów Huawei w AppGallery to kolejne po aplikacjach w AppStore i GooglePlay rozszerzenie dostępności naszych usług. Programy ułatwiające zarządzanie finansami osobistymi z poziomu smartfona to jasna przyszłość rynku finansowego. Aplikacje takie jak nasza odpowiadają na rosnące oczekiwania klientów dot. intuicyjności procesów czy dostępności informacji, ale również oznaczają większą efektywność kosztową poprzez automatyzację i rosnący udział procesów samoobsługowych – wyjaśnia Mazan.


AppGallery to oficjalny sklep z aplikacjami na smartfonach marki Huawei. Z tej młodej i dynamicznie rozwijającej się platformy korzysta już ponad 530 milionów aktywnych użytkowników, a w języku polskim dostępnych jest 5 tysięcy aplikacji. Vivus Finance jest częścią Grupy Kapitałowej 4finance Group, wiodącej firmy w branży pożyczek online oraz jednym z liderów rynku pożyczek internetowych w Polsce.


/Informacja prasowa

EF Connect Talks PIONOWE.gif