MAPA LENDTECH-6.gif
  • Lendtech

„Finanse dzisiaj i jutro” - spotkania edukacyjne dla uczniów szkół podstawowych

15 kwietnia 2021 roku przedstawiciel Fundacji Lendtech na zaproszenie PSP 7 im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze wziął udział w spotkaniu edukacyjnym z uczniami klas ósmych.

W spotkaniu z uczniami udział wziął Łukasz Piechowiak, prezes zarządu Fundacji Lendtech. W ramach zaproszenia gość udzielał odpowiedzi na pytania zadawane przez uczniów z zakresu ekonomii i finansów m.in.

  • Co to jest inflacja i deflacja?

  • Jak działają podatki?

  • Co to jest przedsiębiorczość i co trzeba zrobić, by zostać przedsiębiorcą?

  • Jaki pomysł na startup jest dobry?

- Młodzi ludzie wbrew pozorom są bardzo zainteresowani tym jak działa gospodarka i nowoczesne usługi finansowe, dlatego zaszczytem dla mnie była możliwość odpowiedzi na zaproszenie i podzielenia się wiedzą - stwierdził Łukasz Piechowiak, prezes zarządu Fundacji Lendtech.

Spotkanie przeprowadzono w formule online w trakcie zajęć lekcyjnych. Szkoły i jednostki edukacyjne zainteresowane współpracą w ramach spotkań edukacyjnych "Finanse dzisiaj i jutro" zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres: fundacja@lendtech.pl.


Nasi eksperci pomogą uatrakcyjnić zajęcia o przedsiębiorczości i wiedzy o finansach. Nie pobieramy opłat. Udział jest bezpłatny.

MAPA LENDTECH PIONOWA.gif