• Lendtech

Jaka jest przyszłość New Consumer Finance? [PODCAST]

Jaka jest przyszłość New Consumer Finance, czyli jaka będzie kolejna dekada XXI wieku? Co musi się stać, by Consumer Finance był bardziej przyjazny dla konsumenta? Jaka jest rola e-commerce w rozwoju fintech? Zapraszamy na podcast z serii #EFConnectTalks.Podcast #EFConnectTalks to zapis Fire Chatu zrealizowanego podczas E-Commerce Fintech Connect. Na pytania Łukasza Piechowiaka odpowiadał Sławomir Grzelczak, prezes BIG InfoMonitor i wiceprezes Biura Informacji Kredytowej.


Pomimo pandemii branża Consumer Finance ma duże pole do rozwoju w kolejnych latach. Wpływ na to ma przede wszystkim transformacja cyfrowa, ale też oczekiwania konsumentów.


Podcast: "Jaka jest przyszłość New Consumer Finance?", którego gościem był Sławomir Grzelczak, dostępny jest do przesłuchania na Spotify i SoundCloud.


W kolejnych odcinkach podcastów: "Debata o synergii na rynku fintech & e-commerce" oraz "Debata od tym jaka będzie kolejna dekada XXI wieku".


Zapisz się na Newsletter Lendtech oraz śledź nas na LinkedIn.


/Fundacja LendtechEF Connect Talks PIONOWE.gif
Reklama linkedin EF Connect 22.gif
Najlepszy newsletter o lendtech

Masz News?
Napisz do nas
kontakt@lendtech.pl

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle

Fundacja Lendtech, z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejska 12, kod 00-490, 

NIP: 701-072-74-92, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS: 0000695962 Adres e-mail: fundacja@lendtech.pl.

Zasady i polityka prywatności.