• Lendtech

Microsoft i Fabric nawiązują współpracę

Promująca otwartą bankowość włoska firma Fabric będzie dostępna na platformie chmurowej Microsoft Azure Cloud. Partnerstwo obu przedsiębiorstw ma umożliwić europejskim firmom czerpanie korzyści z Open Banking i Open Payment.


Microsoft Commercial Marketplace to ekosystem finansowy obejmujący ponad 17 tys. certyfikowanych na całym świecie aplikacji i usług. Jego częścią jest platforma Azure Cloud zapewniająca elastyczne i bezpieczne środowisko opierające się na zaawansowanych funkcjach sztucznej inteligencji i zintegrowanej analizie danych.


Open Finance wzbogaca ofertę Azure Cloud

Współpraca z Microsoft pozwoli wzmocnić obecność Fabric na rynku korporacyjnym oraz wciąż zwiększać innowacyjność w sektorze finansowym. Azure Cloud już udostępnia aplikacje wspomagające zarządzanie finansami osobistymi, a kolejne rozwiązania Open Finance tylko wzbogacą ofertę tej chmurowej platformy.

W informacji prasowej przedstawiciele Microsoft i Fabric podkreślają jak znaczące jest to partnerstwo i jak wiele obie firmy mogą zyskać na tej współpracy. Dla Fabric jest to przede wszystkim okazja do rozwoju i wzmocnienia pozycji na rynku, a zespół Microsoft w dalszym ciągu chce mieć pozytywny wkład w cyfrową transformację sektora.


/AP

EF Connect Talks PIONOWE.gif
Reklama linkedin EF Connect 22.gif
Najlepszy newsletter o lendtech

Masz News?
Napisz do nas
kontakt@lendtech.pl

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle

Fundacja Lendtech, z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejska 12, kod 00-490, 

NIP: 701-072-74-92, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS: 0000695962 Adres e-mail: fundacja@lendtech.pl.

Zasady i polityka prywatności.