MAPA LENDTECH-6.gif
  • Lendtech

Paidy Link – nowa usługa japońskiego Paidy i PayPal

Usługa Paidy Link to owoc współpracy japońskiego Paidy i PayPala. Nowe narzędzie natychmiast łączy posiadaczy kont z ich portfelami cyfrowymi.


Paidy Link umożliwi posiadaczom kont Paidy natychmiastowe korzystanie z cyfrowych portfeli w celu dokonywania zakupów międzynarodowych. Partnerstwo z PayPalem zapewni japońskim konsumentom szerokie spektrum towarów i swobodę wyboru sposobu zapłaty – czytamy w komunikacie prasowym obu firm.


"3-Pay" - nowa usługa Paidy

Paidy to japoński fintech BNPL. Firma rozpoczęła działalność w 2014 roku i od tego czasu zdążyła zebrać już 120 mln dolarów od inwestorów. Na chwilę obecną fintech współpracuje z bazą 700 tys. sklepów internetowych, a ich najnowszy produkt to „3-Pay” - bezodsetkowe płatności ratalne.


Zwykle fintechy BNPL stosują plany ratalne z rozłożeniem płatności na 4 raty, ale w krajach azjatyckich m.in. w Japonii czy Tajlandii, liczba 4 wzbudza złe skojarzenia - tak jak w Europie liczba 13.

Paidy liczy na to, że współpraca z gigantem płatności zadowoli 5 mln użytkowników aplikacji i przyciągnie nowych klientów. W planach na przyszłość fintech BNPL ma rozszerzenie współpracy o kolejnych merchantów – czytamy w informacji prasowej.


/AP

MAPA LENDTECH PIONOWA.gif