MAPA LENDTECH-6.gif
  • Lendtech

PayPal uruchamia usługę „PayPal Pay in 4” w Australii

Gigant płatniczy wprowadza BNPL w Australii. PayPal na Antypodach ma już ponad 9 mln użytkowników. Na początku czerwca fintech planuje poszerzenie swoich dotychczasowych usług o nieprocentowane płatności ratalne.Fintech inwestuje w usługę BNPL nie bez przyczyny. Australijscy konsumenci oczekują większego wyboru i elastyczności w sposobach płatności, przedsiębiorstwa natomiast chcą pomocy w dostosowaniu się do zmieniającej się rzeczywistości sektora e-commerce. Co też istotne, to właśnie Australia jest jednym z państw, gdzie BNPL rozwija się najbardziej dynamicznie - w końcu jest to ojczyzna AfterPay.


Nieoprocentowane płatności ratalne


To co może przyciągnąć konsumentów i firmy do nowej usługi PayPal to nieoprocentowane zakupy w czterech ratach, ochrona transakcji oraz udział w zaawansowanym procesie decyzyjnym, który pomoże zapobiegać oszustwom.


Konsumenci będą mogli skorzystać z usługi „PayPal Pay in 4” na dwa sposoby. Standardową metodą będzie wciśnięcie „buttona” PayPal, który pojawi się w cyfrowym portfelu PayPal jako opcja płatności. Zamiennie „PayPal Pay in 4” będzie dostępne jako metoda płatności na stronach internetowych firm.


/AP/LP

MAPA LENDTECH PIONOWA.gif