MAPA LENDTECH-6.gif
  • Lendtech

Twisto bez limitu wydatków w walutach obcych

Letnie promocja w Twisto może przypaść do gustu osobom zainteresowanym ofertą płatności odroczonych. Twisto poinformowało o zniesieniu limitu wydatków w walutach obcych przeliczanych po kursie Mastercard bez opłat i prowizji.

Twisto to jeden z liderów rynku BNPL w Polsce. Fintech, który niedawno został zakupiony przez australijskiego giganta ZIP za kwotę blisko 100 mln EUR, właśnie powiadomił, że znosi nimi wydatków w walutach obcych.


Lato nie zaczeka, Twisto tak

Promocja w ramach kampanii „Lato nie zaczeka, Twisto tak” potrwa przez wakacje. W ramach nowej oferty użytkownicy Twisto nie zapłacą prowizji wynoszącej 3 proc. od transakcji, których wartość przekraczała 3 tys. PLN, ale warunkiem uruchomienia oferty jest skorzystanie z planu Space za 9,99 PLN miesięcznie.

Twisto w zeszłym roku na jesieni wprowadziło plany subskrypcyjne, które okazały się sukcesem - ponad połowa klientów jest w planie płatnym. Nic dziwnego, bo Twisto oferuje bardzo wygodną aplikację - użytkownik może też aplikować o kartę, którą następnie można podpiąć do portfela cyfrowego Apple Pay lub Google Pay.


Dzięki temu klient może korzystać z odroczonej płatności także w sklepach stacjonarnych. Prócz tego bramka Twisto działa jako metoda zapłaty w kilkunastu tysiącach sklepów internetowych.


/Lendtech

MAPA LENDTECH PIONOWA.gif