MAPA LENDTECH-6.gif
  • Lendtech

Twisto uruchamia usługę Twisto Cash

Za pomocą Twisto Cash użytkownicy będą mogli przelać środki z limitu przyznanego przez fintech na własne konto bankowe. Nowa funkcja na razie dostępna jest tylko dla wybranych użytkowników aplikacji.

Nowe rozwiązanie Twisto nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, a przelaną kwotę można spłacić na koniec miesiąca lub rozłożyć na raty. Twisto zachęca także swoich klientów do podzielenia się opinią na temat nowej usługi.


Twisto podąża za oczekiwaniami konsumentów


Twisto to czeski fintech oferujący płatności odroczone w sklepach internetowych i stacjonarnych. Firma została na początku czerwca przejęta przez ZIP - australijskiego giganta BNPL. Twisto nie spoczywa na laurach i stara się nadążać za rosnącymi oczekiwaniami konsumentów. Ostatnio fintech wydłużył czas na zapłatę za zakupy online dla niezarejestrowanych klientów do 30 dni.


Sektor BNPL w Polsce to jedna z najszybciej rosnących branż technologiczno-finansowych. Odroczone płatności to szybka i wygodna usługa, coraz bardziej doceniana przez konsumentów w Polsce i na świecie. Konkurentami Twisto w Polsce są fintechy takie jak PayPo czy Allegro Pay.


/AP

MAPA LENDTECH PIONOWA.gif