Czas na cyfrową gospodarkę! – wstęp do jednej z najważniejszych opinii rynku

Fundacja Lendtech przygotowała rekomendacje w obszarze #lendtech i #digitallending do obszernej publikacji: „Czas na cyfrową gospodarkę!”, która została opracowana przez Fundację digitalpoland. 27 obszarów i 42 organizacje, których eksperci zabrali głos wobec ważnego pytania – co zrobić, by gospodarka stała się naprawdę cyfrowa? Do tego opinie dwóch byłych ministrów cyfryzacji, którzy zaopiniowali kierunki rozwoju, nakreślając ich rolę w szerokiej skali. A to dopiero początek – przedstawiamy pierwszy efekt pracy specjalistów, dla których przyszłość w obliczu potencjału nowych rozwiązań i oczekiwań społecznych jest ważna i stanowi kluczowy temat rozmów.

Czas na cyfrową gospodarkę! – wstęp do jednej z najważniejszych opinii rynku

To pierwsza odsłona rekomendacji – zespół ekspertów zaproszonych do wyrażenia opinii na temat stanu i przyszłości cyfrowej gospodarki wciąż pracuje nad finalną wersją raportu. Celem jest przygotowanie gotowych rekomendacji dla polityków wszystkich partii, którzy mają lub będą mieli wpływ na wdrożenie ważnych dla postępu, bezpieczeństwa i wygody zmian w obszarze cyfryzacji. To również kolejny krok w rozwoju dialogu na temat innowacji, nowych technologii i rozwoju społeczeństwa. Nowoczesna gospodarka to obowiązkowy kierunek dla społeczeństwa, które nie powinno być wykluczone, a przeciwnie – powinno tworzyć rozwiązania i kreować możliwości.

Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami oraz śledzenie kolejnych działań #CzasNaCyfrowąGospodarkę #TimeForDigitalEconomy.

POBIERZ RAPORT

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.