1. Lendtech.pl
  2. >
  3. Projekty...
  4. >
  5. E-Commerce...

E-Commerce Fintech Connect już 3 marca 2021 roku REJESTRACJA

Już 3 marca 2021 roku odbędzie się konferencja online E-Commerce Fintech Connect. Wśród prelegentów są eksperci rynku consumer finance, digital lending, e-commerce, IT, cyberbezpieczeństwa oraz Buy Now, Pay Later.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ!

 

Agenda wydarzenia oraz rejestracja dostępna jest na stronie www.efconnect.pl. Wydarzenie można śledzić w social mediach m.in. w serwisie Linkedin. W programie E-commerce Fintech Connect uczestnicy znajdą 2 debaty, 12 prezentacji i 1 fire chat. EF Connect to wydarzenie realizowane w formie Live Virtual, czyli w formie online. Uczestniczy będą mogli zadawać pytania prelegentom, a także wziąć udział w spotkaniach networkingowych.

 

Co w programie E-Commerce Fintech Connect?

 

W programie konferencji m.in. o trendach w e-commerce, synergie na rynku fintech & e-commerce, rozwój rynku Buy Now, Pay Later. Wśród prelegentów wydarzenia m.in. przedstawiciele: Revolut, Twisto, PayPo, Vivus, Smartney, CRIF, ERIF, Citrix, Huawei, Orange, Sephora, Nethone i Kontomatik.

 

Oficjalny hashtag wygarzenia to: #EFConnect.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Organizatorami wydarzenia są Fundacja Lendtech oraz European Fintech Forum. Generalnym wykonawcą konferencji jest Projekt Akademia.

 

/Fundacja Lendtech

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.