Fundacja Lendtech wspiera wydanie książki „Kryptowaluty: perspektywa kryminologiczna i kryminalistyczna”

Tak jak zmienia się świat, tak zmieniają się sposoby płatności, instrumenty i narzędzia płatnicze. Jako Fundacja z uwagą przyglądamy się temu rozwojowi i postępowi. Z uwagi na wartość, jaką niosą za sobą publikacje ekspertów, znawców rynku finansowego, Fundacja wsparła drugie wydanie książki pt. „Kryptowaluty: perspektywa kryminologiczna i kryminalistyczna”.

Fundacja Lendtech wspiera wydanie książki „Kryptowaluty: perspektywa kryminologiczna i kryminalistyczna”

Książka powstaje pod redakcją naukową Krzysztofa Muchy, Rafała Prabuckiego i Rafała Wielkiego. Autorzy analizują postrzeganie kryptowalut, ich wartość, a tak że postrzeganie i funkcjonowanie pod kątem prawnym. 

Jaka będzie przyszłość kryptowalut? Czy wraz z postępem technologicznym kryptowaluty będą naturalnym środkiem finansowym? Jak kryptowaluty będą funkcjonować w obiegu w kontekście przestępczości kryptowalutowej?

Premiera książki „Kryptowaluty: perspektywa kryminologiczna i kryminalistyczna. Wydanie 2” zaplanowana jest na wiosnę 2023 roku.

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.