II Spotkanie Rady Programowej Kongresu Lendtech

W czwartek 2 września 2021 roku odbyło się II spotkanie Rady Programowej Kongresu Lendtech – konferencji dla branży lendtech, digital lending & fintech i consumcer finance.

Kongres Lendtech 2021 odbędzie się już 23 września 2021 roku w historycznym Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie.

W skład Rady Programowej Kongresu Lendtech wchodzą wybitni eksperci i praktycy rynku. Pełna lista Członków Rady Programowej dostępna jest na stronie Kongresu.

Pierwsze spotkanie Rady Programowej Kongresu Lendtech odbyło się 15 czerwca 2021 roku. Na podstawie wypracowanych wówczas założeń Organizatorzy przygotowali Agendę, którą przedstawiono na II spotkaniu Rady. Spotkanie odbyło się w formule online.

W tegorocznym Programie na scenie głównej przewidujemy 17 dynamicznych prezentacji, dwie debaty oraz fire chat. Wśród tematów m.in. sytuacja i perspektywy na rynku digital lending, BNPL, nowe nawyki klientów i technologie do weryfikacji konsumentów. Ponadto zaprezentowane zostaną trzy perspektywiczne startupy: Flexee, Doxy Chain oraz Cashy. Kongres Lendtech 2021 to także strefa wiedzy. Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w spotkaniach z praktykami w ramach 4 stolików eksperckich. Planowany termin publikacji Agendy na stronie Kongresu Lendtech to 7 września 2021 roku. Prócz tego podczas Kongresu Lendtech zaprezentowana zostanie Polska Mapa Lendtech. Idea Polskiej Mapy Lendtech jest prosta – chcemy pokazać jak duża i zróżnicowana jest właśnie ta część sektora finansowych-technologii w Polsce, bowiem za z pozoru prostymi „one-clickowymi” rozwiązaniami stoi praca wielu ludzi, ekspertów i firm. Zgłoszenia do Mapy można przesyłać do 10 września 2021 roku na adres: fundacja@lendtech.pl.

Organizatorem Kongresu Lendtech jest Fundacja Lendtech oraz Polski Związek Instytucji Pożyczkowych. Generalnym wykonawcą wydarzenia jest firma Projekt Akademia.

Zapraszamy do rejestracji

 

Łukasz Piechowiak

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.