Kongres Lendtech 2021 – podsumowanie wydarzenia

Kongres Lendtech odbył się 23 września 2021 roku w Warszawie. W wydarzeniu udział wzięło blisko 300 uczestników, którzy mieli okazję wysłuchać ponad 40 mówców i wziąć udział w 7 stolikach eksperckich.

Kongres Lendtech to największa konferencja dla branży fintech & lendtech w Polsce. W tegorocznej edycji udział wzięło blisko 300 uczestników, którzy mieli okazję wysłuchać ponad 40 mówców oraz wziąć udział w 7 stolikach eksperckich.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z II Kongresu Lendtech.

FOTORELACJA

MAPA LENDTECH

Kongres Lendtech ponad 7 godzin dynamicznych prezentacji, debat i fire chatów, których zwieńczeniem była prezentacja pierwszej Polskiej Mapy Lendtech, na której znalazło się ponad 100 firm z branży digital lending & fintech.

Więcej informacji o Polskiej Mapie Lendtech w tym artykule.

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE FUNDACJI LENDTECH Na zakończenie wydarzenia Fundacja Lendtech przyznała 5 wyróżnień specjalnych za wkład wnoszony w rozwój ekosystemu digital lending, wybitne osiągnięcia oraz istotny pozytywny wpływ na rozwój sektora lendtech w Polsce.

Kongres Lendtech to wydarzenie organizowane przez Polski Związek Instytucji Pożyczkowych oraz Fundację Lendtech. Generalnym wykonawcą Kongresu jest firma Projekt Akademia.

/Lendtech.pl

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.