Polska Mapa Lendtech 2021 – ZGŁOŚ SIĘ

Idea Polskiej Mapy Lendtech jest prosta – chcemy pokazać jak duża i zróżnicowana jest właśnie ta część sektora finansowych-technologii w Polsce. Za z pozoru prostymi „one-clickowymi” rozwiązaniami stoi praca wielu ludzi, ekspertów i firm. Nie czekaj, zgłoś swoją firmę/startup do Polskiej Mapy Lendtech 2021. [AKTUALIZACJA] Polska Mapa Lendtech 2021 została zaprezentowana 23 września 2021 roku podczas Kongresu Lendtech. Lista uczestników Polskiej Mapy Lendtech oraz sama publikacja dostępna jest tutaj oraz na stronie Kongresu Lendtech.

Polska Mapa Lendtech zostanie zaprezentowana podczas Kongresu Lendtech, który odbędzie się 23 września w Warszawie. Rejestracja jest już otwarta i można jej dokonać na specjalnie dedykowanej stronie Kongresu Lendtech 2021.

Lendtech, czyli Lending Technologies to ważny obszar rozwoju rynku consumer finance. Krajobraz lendtechu w Polsce jest szeroki – łączy bowiem zarówno dostawców finansowania, jak i tych jego kooperantów, którzy umożliwiają tworzenie i świadczenie usług finansowych w sposób wygodny i bezpieczny.

Polska Mapa Lendtech – wyślij zgłoszenie

Do Mapy Lendtechów bezpłatnie mogą zgłaszać się uczestnicy rynku digital lending, BNPL, czy też dostawcy rozwiązań dla sektora pożyczkowego – zarówno technologicznych, ubezpieczeniowych jak i doradczych & prawnych, dostarczających finansowania czy zarządzania wierzytelnościami. Na mapie jest miejsce zarówno dla dojrzałych przedsiębiorstw, jak i startupów.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres: fundacja@lendtech.pl. W tytule wiadomości należy wpisać „Mapa Lendtech 2021″. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 września 2021 roku.

Mapa Lendtech zostanie zaprezentowana podczas Kongresu Lendtech 2021 już 23 września 2021 roku. Więcej informacji o wydarzeniu przeczytasz tutaj.

Czym jest LendTech?

Definicja Lendtech (lending technology) zakłada, że jest to pojęcie odnoszące się do podmiotów z rynku pożyczkowo-kredytowego, które świadcząc swoje usługi np. udzielanie kredytów konsumentom lub przedsiębiorcom, wykorzystują przy tym nowoczesne technologie.

Podobnie jak Insurtech (insurance technology) nie skupia się wyłącznie na towarzystwach ubezpieczeniowych, tak samo lendtech tworzony jest nie tylko przez pożyczkodawców i kredytodawców. Do obszaru Lendtech zaliczymy zatem znacznie szerszy zakres podmiotów, których działalność polega np. na świadczeniu wyspecjalizowanych usług dla kredytodawców np. biura informacji gospodarczej, czy też dostawcy technologii AI, marketingu czy nawet wyspecjalizowane kancelarie prawne.

/Fundacja Lendtech

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.