Polska Mapa Lendtech 2024 – otwieramy zgłoszenia do największego zestawienia sektora w kraju

Polska Mapa Lendtech to zestawienie podmiotów działających na rynku digital lending i w ekosystemie lendtech. Do takich zaliczamy instytucje pożyczkowe, podmioty sektora bankowego, fintechy i spółki IT tworzące rozwiązania dla digital lending, podmioty BNPL, kancelarie prawne, firmy specjalizujące się w AI, cyberbezpieczeństwie, płatnościach, marketingu.


W zeszłym roku Mapę Lendtech tworzyło blisko 150 firm. To największy taki zbiór prezentujący firmy budujące rynek lendtech w Polsce. Nadszedł czas na czwartą edycję. Zgłoszenia można przesyłać do 11 września.

Celem stworzenia Mapy jest zaprezentowanie podmiotów tworzących sektor lendtech w Polsce i ukazanie, jak wiele ważnych dla całej brażny finansowej firm, organizacji i instytucji rozwija się właśnie w kierunku lendtech. 

Obecnie lendtechy obsługują miliony klientów i tworzą tysiące specjalistycznych miejsc pracy. Aktywnie współtworzą ekosystem innowacji w Polsce – tym samym mają coraz większy wpływ na rozwój polskiej gospodarki.

Do Polskiej Mapy Lendtech bezpłatnie mogą zgłaszać się uczestnicy rynku digital lending, BNPL, czy też dostawcy rozwiązań dla sektora pożyczkowego – zarówno technologicznych, ubezpieczeniowych jak i doradczych i prawnych, dostarczających finansowanie czy zarządzających  wierzytelnościami. Na Do Mapy mogą przystąpić zarówno dojrzałe przedsiębiorstwa, jak i startupy.

Mapa Lendtech zostanie oficjalnie zaprezentowana podczas Kongresu Lendtech 25 września w Warszawie. Aby aplikować, wystarczy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

 

Zobacz poprzednie zestawienia Polskiej Mapy Lendtech:

2023:

 

2022:


2021:

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.