Polska Mapa Lendtech – zgłoś się

Trwa nabór do Polskiej Mapy Lendtech, która zostanie oficjalnie zaprezentowana podczas Kongresu Lendtech już 23 września 2021 roku w Warszawie.

[AKTUALIZACJA] Polska Mapa Lendtech 2021 została zaprezentowana 23 września 2021 roku podczas Kongresu Lendtech. Lista uczestników Polskiej Mapy Lendtech oraz sama publikacja dostępna jest tutaj oraz na stronie Kongresu Lendtech.

Polska Mapa Lendtech to zestawienie podmiotów działających na rynku digital lending i w ekosystemie lendtech. Do takich zaliczamy instytucje pożyczkowe, podmioty sektora bankowego, fintechy i spółki IT tworzące rozwiązania dla digital lending, podmioty BNPL, firmy specjalizujące się w AI, cyberbezpieczeństwie, płatności, onboardingu, weryfikacji klientów i antyfraudzie, marketingu czy też ubezpieczyciel, biura informacji gospodarczej i wyspecjalizowane kancelarie prawne.

Jak zgłosić firmę do Polskiej Mapy Lendtech?

Polska Mapa Lendtech jest otwarta dla zainteresowanych firm, a samo umieszczenie w zestawieniu jest bezpłatne. Na listę zgłosiło się już ponad 50 podmiotów.

Celem publikacji jest zaprezentowanie podmiotów tworzących sektor lendtech w Polsce i jak silna jest to już reprezentacja. Lendtechy bowiem obsługują nie tylko 3 mln klientów i tworzą tysiące specjalistycznych miejsc pracy, ale także aktywnie współtworzą ekosystem innowacji w Polsce – tym samym mają coraz większy wpływ na rozwój polskiej gospodarki.

Nie czekaj i zgłoś swój biznes. Zgłoszenia należy przesyłać na adres fundacja@lendtech.pl. W wiadomości e-mail należy zawrzeć krótki opis firmy (do 300 znaków), a w tytule wiadomości napisać „Polska Mapa Lendtech – Zgłoszenie”

Kongres Lendtech już 23 września 2021 roku!

Najważniejsze wydarzenie dla branży digital lending, BNPL i Consumer Finance w Polsce odbędzie się już 23 września 2021 roku. Kongres Lendtech to aktualne tematy oraz najlepsi eksperci. W tym roku nie zabraknie wystąpień dotyczących rozwoju sektora BNPL i digital lending w okresie pandemii i w nowej postpandemicznej rzeczywistości. Prócz tego omówione zostaną bieżące wyzwania prawne dotyczące kredytu konsumenckiego, ale też roli partnerstw w budowaniu najlepszych ofert dla klientów.

Lendtech to także tematy z zakresu sytuacji makroekonomicznej i jej wpływu na pozyskiwanie finansowania zarówno dla dojrzałych przedsiębiorstw, jak i startupów. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną przykłady nowoczesnych technologii i jej wykorzystania w innowacyjnym biznesie digital lending, a także nowe nawyki konsumentów, które są wielką szansą, ale też wyzwaniem.

Chcesz poznać ekosystem lendtech w Polsce – nie zwlekaj i zarejestruj się na II edycję Kongresu Lendtech, która odbędzie się już 23 września w Warszawie.

/Fundacja Lendtech

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.