Przed nami IV Kongres Lendtech!

Kongres Lendtech to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz ważnych dla branży finansowej eventów. Już we wrześniu odbędzie się IV edycja Kongresu Lendtech! A wraz z nią prezentacja III Mapy Lendtech.

Kongres Lendtech

Kongres Lendtech to wydarzenie organizowane przez Fundację Lendtech i Polski Związek Instytucji Pożyczkowych. Jego program to zagadnienia i tematy kluczowe dla branży pożyczkowej, fintech, legal, marketingu, IT. Każdą edycję wyróżnia merytoryka, dopracowane prezentacje i debaty, które zawsze budzą wiele emocji i cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Polska Mapa Lendtech to publikacja pokazująca wielkość branży #lendtech i skalę biznesu. W tym roku ponownie będzie można zgłosić udział w Mapie Lendtech, która zostanie oficjalnie zaprezentowana podczas Kongresu.

O szczegółach poinformujemy niebawem. Aby nie ominąć żadnej informacji na temat kolejnej edycji Kongresu i Mapy Lendtech, zachęcamy do śledzenia nas na LinkedIn!

 

Fotorelacja z Kongresu Lendtech 2022:

Zobacz, jak wyglądała Mapa Lendtech 2022:

Polska Mapa Lendtech 2022

 

A tak prezentowała się Mapa Lendtech 2021:

Polska Mapa Lendtech 2021

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.