1. Lendtech.pl
  2. >
  3. Projekty...
  4. >
  5. Rozpoczął...

Rozpoczął się Kongres Lendtech 2021

Właśnie rozpoczął się Kongres Lendtech 2021 – największa konferencja dla branży fintech & lendtech w Polsce.

Oficjalny hashtag Kongresu Lendtech to: #Lendtech2021

Kongres Lendtech 2021 to konferencja skierowana zarówno dla innowacyjnych pożyczkodawców, jak i dla firm tworzących ekosystem digital lending. Wydarzenie tworzone jest z myślą o podmiotach sprawiających, że Klienci starający się o finansowanie otrzymują je w szybki, innowacyjny i bezpieczny sposób.

250 uczestników i 44 mówców

W tegorocznej edycji swój udział zapowiedziało ponad 250 uczestników, którzy będą mogli wysłuchać 44 mówców – wybitnych ekspertów i praktyków rynku consumer finance.

Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać 20 prezentacji, dwóch debat oraz dwóch fire chatów. Równolegle do sceny głównej każdy Uczestnik może wziąć udział w spotkaniach w Strefie Wiedzy – w ramach 7 stolików eksperckich.

Polska Mapa Lendtech 2021 & Wyróżnienia Fundacji Lendtech

Zwieńczeniem Kongresu będzie prezentacja Polskiej Mapy Lendtech – pierwszej publikacji poświęconej podmiotom identyfikującym się jako lendtechy lub jako te, które działają na tym rynku.

Tuż po prezentacji Mapy Lendtech przyznane zostaną przez Fundację Lendtech specjalne wyróżnienia dla uczestników ekosystemu Lendtech w Polsce.

Na zakończenie organizatorzy zaplanowali niespodziankę dla Uczestników Kongresu Lendtech.

To już druga edycja Kongresu Lendtech – wydarzenia współorganizowanego przez Polski Związek Instytucji Pożyczkowych i Fundację Lendtech. Generalnym wykonawcą Kongresu Lendtech jest firma Projekt Akademia.

Poznaj Partnerów Kongresu Lendtech 2021

Kongres Lendtech 2021 to ponad 40 partnerów i patronów honorowych.

Partnerzy strategiczni Kongresu Lendtech 2021

ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Konieczny Wierzbicki Kancerlaria Radców Prawnych, Easy Check Sp. z o.o, Krajowy Rejestr Długów,

Partnerzy merytoryczni Kongresu Lendtech 2021

Visa, CRIF, Grupa BIK, Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A, PwC, Mentor S.A, PayPo, Raiffeisen Digital Bank, Redlink, EmailLabs, Wealthon, CrediBuy, Vercom, Tide Software, Finelf, AIQLABS.

Partnerzy Kongresu Lendtech 2021

Innergo, TryPay, KSZ Smart Legal, DLK Legal Korus, Awaken Realms, Self Learning Solutions, Kuki.pl, TransactionLink,

Patroni Honorowi Kongresu Lendtech 2021

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, Fundacja Digital Poland, Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego, Fundacja Fintech Poland, Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego, Polski Związek Faktorów, Związek Polskiego Leasingu, Polski Związek Instytucji Pożyczkowych.

/Fundacja Lendtech

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.