Hebe nawiązuje współpracę z Twisto

  • Lendtech
  • 07.10.2021

Sieć drogerii Hebe podpisała umowę z fintechem Twisto. Dzięki temu klienci drogerii zyskają możliwość odroczenia płatności za zakupy na stronie internetowej Hebe.pl.

Od września klienci Hebe mają możliwość skorzystania z opcji „Twisto | PayU Płacę Później“.

Oferta pozwala na odroczenie płatności o 30 dni bez dodatkowych kosztów. Czas ten może zostać wydłużony do 45 dni, jeśli użytkownik zdecyduje się na zarejestrowanie w aplikacji.

Twisto dostępne w tysiącach sklepów online

Obserwujemy, że coraz więcej e-sklepów decyduje się na wdrożenie Twisto, tym samym wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów. Konsumenci mają coraz większe wymagania dotyczące procesu zakupowego – mówi Adam Miziołek, country manager Twisto w Polsce.

Twisto oferuje możliwość odroczenia płatności za zakupy nawet do 45 dni. Opcja PayU „Płacę później“ dostępna jest już w tysiącach e-sklepów z różnych branż.

Twisto jest uczestnikiem Polskiej Mapy Lendtech 2021

 

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 07.10.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.