Alior Bank oferuje finansowanie do 3 mln zł na działalność firmy bez prowizji przygotowawczej

  • Lendtech
  • 05.10.2021

Alior Bank obniża do 0% prowizję przygotowawczą od kredytu w rachunku bieżącym. Promocja skierowana jest do nowych klientów biznesowych z segmentu mikrofirm oraz małych przedsiębiorstw i dotyczy finansowania, o które zawnioskowano od 1 października do 30 listopada 2021 r.

– Wprowadzamy kolejną promocję dla klientów biznesowych. Tym razem rezygnujemy z prowizji przygotowawczej od kredytu w rachunku bieżącym. Chcemy zachęcić przedsiębiorców do współpracy z nami i ułatwić im dostęp do finansowania dowolnych potrzeb związanych z prowadzeniem firmy – mówi Ewa Małecka, Dyrektor Departamentu Produktów Klienta Biznesowego w Alior Banku.

Gwarancja BGK jako jedyna forma zabezpieczenia

Kredyt w rachunku bieżącym pozwala na szybkie regulowanie zobowiązań, bez składania dodatkowych dyspozycji uruchomienia finansowania. Każdy wpływ na rachunek bieżący zmniejsza zadłużenie, a odsetki naliczane są tylko od wykorzystanej kwoty kredytu. Ofertę wyróżnia możliwość finansowania dowolnego celu związanego z działalnością gospodarczą, wysokie kwoty finansowania – do 1 mln zł dla mikrofirm i do 3 mln zł dla małych firm. Kredyt jest udzielany na okres 2 lat.

Dzięki możliwości wykorzystania kwalifikowanego podpisu elektronicznego, bank proponuje zdalne załatwienie formalności wraz z podpisaniem umowy. Kolejnym ułatwieniem jest brak wymogu przedstawiania zabezpieczeń materialnych. Jedyną formą zabezpieczenia może być gwarancja Banku Gospodarstwa Krajowego, gwarancja Cosme lub gwarancja de minimis i weksle na rzecz Alior Banku i Banku Gospodarstwa Krajowego.

Pozytywna ocena wiarygodności warunkiem przyznania finansowania

Z promocji mogą skorzystać mikrofirmy o rocznych przychodach do 5 mln zł oraz małe firmy o rocznych przychodach od 5 mln zł do 20 mln zł, które przed 1.08.2021 r. nie posiadały w Alior Banku żadnego aktywnego produktu, w okresie od 1.08.2021 r. do 30.11.2021 r. otworzyły rachunek bieżący w Alior Banku i złożyły wniosek o kredyt w rachunku bieżącym wraz z kompletem wymaganych przez bank dokumentów. Warunkiem przyznania promocyjnego finansowania jest pozytywna ocena wiarygodności i zdolności kredytowej firmy przez Alior Bank, podpisanie przez klienta umowy kredytowej oraz zobowiązanie się przez klienta w umowie kredytowej do dokonywania na rachunku bieżącym jednego z rodzajów transakcji wskazanych w regulaminie promocji.

Regulamin promocji „0% prowizji przygotowawczej za przyznanie kredytu w rachunku bieżącym dla firm” oraz Tabele opłat i prowizji są dostępne w oddziałach własnych Alior Banku, Centrach Bankowości Korporacyjnej i na www.aliorbank.pl. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, ofertami specjalnymi oraz programami rekomendacyjnymi dla firm w Alior Banku. Oferta jest dostępna w oddziałach własnych Alior Banku i w Centrach Bankowości Korporacyjnej. Informacja handlowa wg stanu na 01.10.2021 r.

/Alior/Informacja prasowa

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 05.10.2021

Najnowsze artykuły z kategorii