Bank Pocztowy: 875 szt. nagród do zdobycia w ramach Promocji „Bezcenne 20 tysięcy punktów”, m.in. vouchery na paliwo na wakacje

  • Lendtech
  • 08.07.2022

Bank Pocztowy wystartował z nową Promocją „Bezcenne 20 tysięcy punktów” w ramach Programu lojalnościowego Mastercard® Bezcenne® Chwile. W promocji wezmą udział zarówno obecni, jak i nowi Klienci, którzy zapiszą swoją kartę debetową lub kredytową do Programu Mastercard® Bezcenne® Chwile oraz spełnią proste warunki. Promocja potrwa do 15 września 2022 roku. Do wygrania liczne nagrody, min. vouchery na paliwo na wakacje.

Bank Pocztowy promuje transakcje bezgotówkowe – 875 szt. nagród do zdobycia w ramach Promocji „Bezcenne 20 tysięcy punktów” m.in. vouchery na paliwo na wakacje

W ramach Promocji „Bezcenne 20 tysięcy punktów” Bank Pocztowy premiuje Klientów, którzy w czasie jej trwania zapiszą swoją kartę do Programu Mastercard® Bezcenne® Chwile, a następnie w ciągu 30 dni od rejestracji dokonają nią transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 50 zł. W Promocji biorą udział zarówno istniejące, jak i nowe karty debetowe dla Klientów detalicznych (z wyjątkiem karty Caritas), karty kredytowe oraz karty dla firm, pod warunkiem, że nie zostały wcześniej zarejestrowane w Programie.

Proste i łatwe zasady

Zasady Promocji są proste i łatwe do spełnienia, a atrakcyjne nagrody są na wyciągnięcie ręki. Nagrodzony Klient sam decyduje, na co przeznaczy powitalne punkty – w katalogu nagród do wyboru są m.in. nagrody rzeczowe, vouchery kwotowe (np. na paliwo, bilety do kina, do określonych sklepów), ale także zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia.

To oferta przeznaczona zarówno dla obecnych, jak i nowych Klientów – wystarczy zarejestrować swoją kartę Mastercard w okresie promocji w Programie i przeprowadzić transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości minimum 50 złotych. Otrzymane punkty mogą być wymienione na przydatne w okresie wakacyjnym nagrody, takie jak np. vouchery na paliwo. Liczymy, że naszych Klientów ucieszy ta oferta – mówi Joanna Moskalik, Naczelnik Wydziału Produktów Płatniczych, Depozytowych i Inwestycyjnych Banku Pocztowego.

Pula nagród ograniczona

Promocja trwa niecałe 3 miesiące, a pula nagród jest ograniczona – 875 uczestników, którzy spełnią warunki jako pierwsi, otrzyma bonusowe powitalne 20 000 punktów. Co istotne, jeden Klient może otrzymać w ramach Promocji tylko jedną nagrodę, niezależnie od liczby nowych kart zarejestrowanych w Programie.

Oferta promocyjna Banku Pocztowego trwa do 15 września 2022 r.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 08.07.2022

Najnowsze artykuły z kategorii