Black November z PayPo: zapłać później w ratach 0%

  • Lendtech
  • 09.11.2021

Listopad to miesiąc wzmożonych zakupów. Klienci powoli zaczynają myśleć o świętach, a koniec miesiąca to słynny Black Friday. W PayPo promocja trwa cały listopad, a w wybranych sklepach będzie można zrobić zakupy internetowe i zapłacić za nie później, w ratach 0%.

Akcja Black Novmber z PayPo będzie trwała cały listopad, a udział w niej biorą popularne sklepy partnerskie, takie jak m.in. Sephora, Apart, Sklep Biegacza czy DeeZee. Ten okres w roku to idealny czas na rozpoczęcie świątecznych zakupów i skorzystanie przy tym z atrakcyjnych upustów i promocji.

Black November – bezproblemowe zakupy internetowe

Raty 0% od PayPo to idealne rozwiązanie na trzymania finansów pod kontrolą i rozłożenie płatności na 4 wygodne raty. Listopadowa oferta PayPo pozwala na bezpieczne, tanie i bezproblemowe zakupy.

Klienci mogą z łatwością towar zwrócić, a jeżeli zdecydują się na rozłożenie płatności na raty, to ostatnia spłata wypada dopiero po nowym roku.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 09.11.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.