BNPL od PayU startuje w Rumunii

  • Lendtech
  • 17.02.2022

Popularny fintech PayU kontynuuje inwestycje w szybko rozwijających się rynkach wschodzących. Teraz postawił na Rumunię gdzie wdrożone zostaną odroczone (BNPL) i ratalne (SLICE IT) płatności.

Pierwszym partnerem PayU w Rumunii został sklep internetowy eMAG, z siedzibą w Bukareszcie. Obie metody płatności są już dostępne dla klientów platformy e-commerce w wersji Beta. Aby z nich skorzystać klienci muszą zapisać kartę płatniczą na swoim koncie eMAG i wybrać jedną z nowych metod płatności w momencie finalizowania zakupów online.

Intuicyjna i szybka rejestracja

Do końca roku płatności od PayU zostaną udostępnione wszystkim zainteresowanym klientom eMAG. Proces rejestracji będzie szybki i intuicyjny, a rumuńscy konsumenci będą musieli podać jedynie podstawowe dane osobowe.

PayU to holenderski fintech działający w 18 krajach na 4 kontynentach. Firma dostarcza ponad 300 wygodnych i bezpiecznych metod płatności: karty płatnicze, przelewy elektroniczne, raty 100% online, płatności odroczone, płatności cykliczne, płatności mobilne, portfele elektroniczne (Apple Pay, Google Pay, Masterpass, Visa SRC), a także rozwiązania one-click.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 17.02.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.