BNPL od Twisto w sieci Biedronka

  • Lendtech
  • 24.08.2022

Popularny fintech BNPL Twisto pochwalił się nawiązaniem współpracy z siecią sklepów Biedronka. Klienci Biedronki będą mogli odroczyć płatność za zakupy w internecie o 30 dni. To kolejna z nowości, o jakiej informuje sieć – w poniedziałek wystartował sklep Biedronka Home.

BNPL od Twisto w sieci Biedronka

Popularność odroczonych płatności w Polsce rośnie. Co chwilę słyszymy o kolejnych partnerstwach nawiązywanych pomiędzy sklepami internetowymi a dostawcami rozwiązań BNPL. Do tej pory prym wiodła branża fashion i beauty. Teraz czas przyszedł na rynek sklepów spożywczych i branży home.

Czeski fintech Twisto przejęty ostatnio przez światowego giganta BNPL Zip ogłosił nawiązanie współpracy z portugalską siecią dyskontów Biedronka. Dzięki partnerstwu obu firm klienci Biedronki będą mogli zrobić zakupy w sklepie online i zapłacić za nie po 30 dniach, bez odsetek i ukrytych opłat.

Coraz więcej sklepów internetowych decyduje się na wdrożenie płatności odroczonych. Jest to nie tylko wygoda dla klienta, ale także większe przychody oraz wzrost średniej wartość koszyka dla branży e-commerce.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 24.08.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.