Fly Now Pay Later planuje ekspansję w USA

  • Lendtech
  • 14.01.2022

Fly Now Pay Later – globalny fintech finansujący podróże, planuje przeznaczyć 75 mln USD zebranych podczas rundy inwestycyjnej na międzynarodową ekspansję w Stanach Zjednoczonych – największym rynku turystycznym na świecie.

Fly Now Pay Later przetrwał trudne pandemiczne miesiące podczas których loty międzynarodowe były w zasadzie zawieszone, a sektor turystyczny znalazł się w ciężkim położeniu. Zebrane fundusze pochodzą od Atalaya Capital Management – firmy zajmującej się doradztwem inwestycyjnym.

Kapitał na insestycje

Teraz lotnictwo komercyjne w USA powoli wraca do poziomu sprzed pandemii, a Fly Now Pay Later chce wykorzystać pozyskany kapitał na dalsze inwestycje i skalowanie swojej działalności operacyjnej.

Fly Now Pay Later to założony w 2015 roku fintech BNPL działający w sektorze turystycznym. Firma jest obecna na wszystkich głównych rynkach oferujących odroczone płatności (Wielka Brytania, USA, UE). Pożyczkodawca umożliwia klientom rozłożenie kosztów podróży na maksymalnie 12 miesięcznych rat.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 14.01.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.