GoDaddy i Klarna nawiązują współpracę

  • Lendtech
  • 20.04.2022

Amerykańska firma hostingowa GoDaddy nawiązała współpracę z fintechem Klarna. Przedsiębiorcy korzystający z usług GoDaddy będą mogli skorzystać z opcji BNPL od Klarny przy zakupie domeny o wysokiej wartości z rynku wtórnego.

GoDaddy i Klarna nawiązują współpracę

Na rynku wtórnym domen przedsiębiorcy mogą kupować wartościowe domeny za pośrednictwem zarejestrowanych ofert lub wynegocjowanej ceny. Dzięki wdrożeniu usług Klarny te transakcje będą bardziej dostępne i więcej osób będzie mogło sobie na ten zakup pozwolić.

Kontrola finansowa od Klarny

Opcja BNPL od Klarny będzie domyślnie dostępna dla kupujących we wszystkich aukcjach. Sprzedawcy otrzymają zapłatę z góry, a nazwa domeny zostanie przeniesiona na kupującego. GoDaddy zapewnia, że współpraca z Klarną zapewni ich klientom większą elastyczność i kontrolę finansową przy kupowaniu nazw domen.

Obecnie GoDaddy obsługuje ponad 21 milionów przedsiębiorców i 84 miliony nazw domen na całym świecie. Firma udostępnia szereg narzędzi i rozwiązań ułatwiających codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstw, a elastyczne płatności od Klarny poszerzają zakres tych usług.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 20.04.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.