Jednorazowa wirtualna karta – nowe rozwiązanie BNPL od Klarny

  • Lendtech
  • 13.12.2021

Klarna poinformowała o uruchomieniu rozszerzenia dla przeglądarek internetowych. Nowe narzędzie umożliwi klientom odroczenie płatności za zakupy we wszystkich sklepach online. Użytkownicy otrzymają również dostęp do kuponów rabatowych i powiadomień o przecenach.

Szwedzki fintech zaprezentował aplikację mobilną umożliwiającą odroczenie płatności w dowolnym sklepie internetowym za pomocą jednorazowej wirtualnej karty. Teraz funkcjonalność będzie dostępna dla użytkowników komputerów stacjonarnych w przeglądarkach takich jak Chrome i Edge. W późniejszym terminie narzędzie zostanie udostępnione w Safari i Firefox.

Atrakcyjne benefity dla klientów

Rozszerzenie jest już uruchomione w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji i w Niemczech, a w najbliższej przyszłości na pozostałych rynkach. Nowe narzędzie Klarny to nie tylko BNPL, ale i benefity takie jak kupony rabatowe czy karty podarunkowe.

By rozwijać swoją nową usługę Klarna skorzystała z pomocy niedawno przejętej firmy Piggy, zajmującej się rabatami dostępnymi w przeglądarkach internetowych. Funkcjonalność została przetestowana już na grupie 100 tys. konsumentów.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 13.12.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.