Klarna i ABOUT YOU nawiązują współpracę, aby udostępnić elastyczne rozwiązania płatnicze polskim konsumentom

  • Lendtech
  • 19.09.2022

Klarna  ogłasza partnerstwo z ABOUT YOU, jednym z najszybciej rozwijających się sprzedawców e-commerce w Europie. Od teraz ABOUT YOU oferuje klientom w Polsce opcję płatności „Kup teraz, zapłać za 30 dni”. Wkrótce dostępna będzie również opcja „Zapłać teraz”, umożliwiająca natychmiastową płatność za zakupy.

Klarna i ABOUT YOU nawiązują współpracę, aby udostępnić elastyczne rozwiązania płatnicze polskim konsumentom

Popularna opcja „Kup teraz, zapłać za 30 dni” oferuje klientom ABOUT YOU możliwość opłacenia zakupów w ciągu 30 dni, bez dodatkowych kosztów, dając tym samym wszystkim kupującym wystarczająco dużo czasu, aby mogli dotknąć i przymierzyć produkt zanim za niego zapłacą. Klarna gwarantuje również bezproblemowe i bezpieczne zakupy dzięki ochronie kupującego na wypadek, gdyby produkt nie dotarł na czas, był wadliwy lub po prostu nie spełniał oczekiwań konsumentów.

Kolejny kamień milowy

Od 2020 roku klienci ABOUT YOU korzystają z elastycznych opcji płatności Klarny na dziewięciu rynkach (Niemcy, Austria, Holandia, Dania, Szwecja, Belgia, Finlandia, Norwegia, Szwajcaria). Wprowadzenie Klarny na pięć kolejnych rynków w tym miesiącu (Polska, Portugalia, Hiszpania, Włochy i Francja), to kolejny kamień milowy w rozwoju partnerstwa między firmami.

Polscy klienci szukają bardziej elastycznych i intuicyjnych opcji płatności. Dzięki współpracy z ABOUT YOU zaoferujemy kupującym więcej możliwości wyboru. Obie firmy podzielają przekonanie, że pozytywne doświadczenie zakupowe użytkowników w dłuższej perspektywie zdecyduje o konkurencyjności w e-commerce. Jesteśmy podekscytowani rozszerzeniem granic naszego partnerstwa, dzięki któremu Klarna rozwija się w Polsce. Łączy nas pasja do podnoszenia jakości doświadczeń klientów – Łukasz Dwulit, Country Manager Poland w Klarnie.

Stale pracujemy nad tym, aby zaoferować naszym klientom, jak najlepsze doświadczenia. Jesteśmy podekscytowani rozszerzeniem naszego partnerstwa z Klarną na Polskę i wiele innych rynków w całej Europie, aby zaoferować naszym klientom elastyczną płatność i łatwą opcje „Kup teraz zapłać za 30 dni”. Chcemy, aby mogli oni robić zakupy i płacić jakkolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcą – stwierdza Hannes Wiese, Co-Founder & Co-CEO w ABOUT YOU.

Aby uczcić partnerstwo ABOUT YOU i Klarna prezentują różową edycję z setkami wyselekcjonowanych, ciekawych produktów, które Polscy konsumenci mogą teraz kupować z większą elastycznością i kontrolą.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 19.09.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.