Klarna uruchamia usługę subskrypcji Pay in 4

  • Lendtech
  • 15.11.2021

Szwedzka Klarna ogłosiła uruchomienie pierwszej w USA usługi pozwalającej zapłacić w 4. ratach za plany subskrypcyjne. Subskrypcje to jeden najszybciej rozwijających się i największych sektorów gospodarki usługowej w Stanach Zjednoczonych.

Oferta Pay in 4 udostępnia konsumentom przejrzysty i przystępny cenowo sposób płacenia oraz zarządzania kwartalnymi i rocznymi subskrypcjami. Dzięki nowemu rozwiązaniu subskrybenci mogą rozłożyć płatność za zakupy na 4 nieoprocentowane raty.

Subskrypcje to dochodowa gałąź gospodarki

Branża subskrypcji to coraz popularniejsza i dochodowa gałąź gospodarki. Kolejne sklepy internetowe stawiają na usługi subskrypcyjne, a usługa Klarny może pomóc im w przyciągnięciu nowych klientów, którzy oczekują wygody i elastyczności.

Pay in 4 jest już dostępna na rynkach europejskich. Rozszerzenie jej na USA jest kolejnym krokiem Klarny w międzynarodowej ekspansji i próbą podołania rosnącej konkurencji w branży odroczonych płatności.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 15.11.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.