Kolejka po Klarna Card w USA

  • Lendtech
  • 22.02.2022

Szwedzka Klarna poinformowała o liście oczekujących w Stanach Zjednoczonych na flagowy produkt fintechu – kartę płatniczą. Dzięki Klarna Card amerykańscy konsumenci będą mogli płacić z dowolnego miejsca, zarówno online jak i w sklepach stacjonarnych.

Klarna Card to fizyczna karta płatnicza, umożliwiająca skorzystanie z oferty „Pay in 4” w dowolnym sklepie online lub stacjonarnym. Produkt szwedzkiego fintechu miał już swoją premierę w Szwecji, Niemczech i Wielkiej Brytanii, i w każdym z tych krajów odniósł wielki sukces.

Ponad 6 mln użytkowników w USA

Wkrótce Klarna Card zostanie połączona z popularnym programem lojalnościowym Klarna Vibe, dzięki czemu amerykańscy konsumenci zyskają dostęp do ekskluzywnych ofert. Już teraz aplikacja Klarny ma w USA ponad 6 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie, a nowy produkt z pewnością poprawi te wyniki.

Aby dołączyć do listy oczekujących, trzeba zarejestrować się w najnowszej wersji aplikacji Klarna lub za pośrednictwem pulpitu w aplikacji internetowej. Konsumenci mogą również przejść do listy oczekujących bezpośrednio na stronie internetowej Klarna.

 

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 22.02.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.