Kolejna polska marka dołącza do grona partnerów Klarny. TATUUM z usługą „Zapłać za 30 dni”

  • Lendtech
  • 13.10.2022

Klarna wiodący, globalny bank detaliczny, dostawca płatności oraz aplikacja zakupowa, ogłosiła rozpoczęcie współpracy z kolejną czołową polską marką odzieżową. TATUUM, która już od 25 lat tworzy unikalne kolekcje dla swoich klientek, od teraz umożliwia im odroczenie płatności za zakupy, dzięki opcji „Zapłać za 30 dni”.

Kolejna polska marka dołącza do grona partnerów Klarny. TATUUM z usługą „Zapłać za 30 dni”

Marka TATUUM powstała w Łodzi i już od 25 lat projektuje kolekcje inspirowane kobietami i ich codziennymi potrzebami. Z okazji jubileuszu, marka stworzyła wyjątkową kolekcję “25 LAT TATUUM Z BLISKOŚCI UTKANE”, której nazwa podkreśla relacje łączące ją z klientkami, pracownikami oraz przyjaciółmi firmy. Od teraz marka, by jeszcze bardziej zbliżyć się do swoich konsumentek, wprowadza do swojego e-sklepu opcję “Zapłać za 30 dni” z Klarną.

Od 1997 roku działania marki koncentrują się przede wszystkim na klientkach, ich potrzebach i doświadczeniach. Staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom, być bliżej nich, dostosowując się do globalnych zmian w branży fashion. Dlatego od teraz umożliwiamy im również odroczenie płatności za zakupy i wprowadzamy do naszego e-sklepu elastyczne opcje płatności Klarny. Funkcjonalność będzie dostępna zarówno w polskim, jak i czeskim sklepie internetowym TATUUM – komentuje Dagmara Ollesz-Miącz – Dyrektor eCommerce, z TATUUM.

Trend slow fashion

Z naszego raportu „Modna Polska. Nowa generacja Polaków na zakupach” wynika, iż 56 % polskich konsumentów mody szuka ponadczasowych produktów wysokiej jakości. Takich właśnie produktów dostarcza Tatuum. To doskonale znana konsumentom polska marka odzieżowa, utrzymująca od lat silną pozycję na rynku. Cieszymy się, że wspólnie z nami rozwija swoją działalność, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek i oferując im możliwość płacenia w stylu #smoooth – powiedział Łukasz Dwulit, Country manager Klarny w Polsce.

TATUUM od początku swojej działalności wpisuje się w trend slow fashion. Dzięki rzetelnemu krawiectwu, ogromnej pasji i zaangażowaniu w tworzenie produktów, dostarcza swoim klientkom uniwersalne i praktyczne ubrania wysokiej jakości, które będą im służyć przez długi czas. Teraz wdrażając opcję „Zapłać za 30 dni” od Klarny, umożliwia klientkom robienie świadomych i przemyślanych zakupów, za które najpierw będą mogły odbierać i sprawdzić produkt, a dopiero później za niego zapłacić.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 13.10.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.