Lendtech 2021: BNPL to dobry kierunek rozwoju dla instytucji pożyczkowych

  • Lendtech
  • 07.10.2021

Nasi klienci to głównie firmy odzieżowe, ale nie tylko. Klient w łatwy sposób może zweryfikować swoją zdolność kredytową, a potem po prostu wybrać sklep, w którym może skorzystać z produktu ratalnego – mówił Tomasz Bracki, prezes zarządu Dziesiątka Finanse, które wystartowało z nową marką Credi Buy.

Wywiad z Tomasz Bracki podczas Kongresu Lendtech 2021

Faktycznie, procesy mocno przyśpieszyły. My okres pandemii wykorzystaliśmy do rozwoju. Tak naprawdę dzisiaj Dziesiątka Finanse, czyli do niedawna jeszcze typowa offline’owa spółka pożyczkowa, przeszła przeobrażenie i jest dzisiaj cyfrowa. Wystartowaliśmy z nową marką Credi Buy – to dla nas cenne doświadczenie. W Credi Buy oferujemy klientom możliwość rozłożenia płatności na 6 rat zarówno w sklepach online, jak w sklepach stacjonarnych – mówił Tomasz Bracki, Prezes Zarządu Dziesiątka Finanse, które właśnie uruchomiło nową markę BNPL w Polsce – Credi Buy.

Druga edycja Kongresu Lendtech odbyła się 23 września 2021 roku. W wydarzeniu udział wzięło blisko 300 osób, które miały okazję wysłuchać ponad 40 mówców. Kongres Lendtech to największa konferencja dla fintech & lendtech w Polsce.

Credi Buy jest uczestnikiem Polskiej Mapy Lentech.

/Kongres Lendtech 2021

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 07.10.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.