Medicine wprowadza odroczone płatności od PayPo

  • Lendtech
  • 17.08.2022

Sklep internetowy Medicine udostępnił swoim klientom usługę odroczonych płatności. Partnerem firmy został fintech PayPo – dla którego to kolejna duża współpraca w branży fashion.

Medicine wprowadza odroczone płatności od PayPo

W ostatnich latach usługi BNPL przebojem wdarły się na rynek e-commerce, również w Polsce. Popularność odroczonych płatności jest szczególnie widoczna w branży fashion, w której komfort zdalnego kupowania i bezkosztowe sprawdzenie zamówionych towarów są szczególnie istotne dla konsumentów.

Usługi BNPL są korzystne nie tylko dla konsumentów, ale i dla sklepów, które je wprowadzają. Dzięki odroczonym płatnościom branża e-commerce notuje wzrost wartości koszyka zakupowego, a udział transakcji za pomocą tej usługi przekracza w niektórych z nich nawet 30 proc.

Teraz z odroczenia płatności o 30 dni będą mogli skorzystać klienci sklepu internetowego Medicine, który nawiązał współpracę z popularnym polskim fintechem BNPL PayPo, z którego usług korzysta już regularnie prawie milion osób. 

O ostatniej dużej współpracy BNPL z branżą modową informowaliśmy w czerwcu, gdy ogłoszono związek Klarny z Kubotą.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 17.08.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.