Mokka i YES z promocją „3 raty 0%”

  • Lendtech
  • 07.02.2022

Fintech Mokka we współpracy z salonami biżuterii YES i Verona ruszył z promocją zakupów ratalnych. Oferta obejmuje płatności realizowane w 3 ratach 0% i jest dostępna w salonach stacjonarnych YES oraz Verona. Promocji towarzyszy kampania z wykorzystaniem materiałów POS.

W ramach promocji, która potrwa do 14.02.2022 r. klienci mogą kupić biżuterię teraz, a zapłacić za nią później, rozkładając płatność na 3 nieoprocentowane raty spłacane w cyklach miesięcznych. Klienci nadal mogą korzystać też z innych rozwiązań oferowanych przez Mokka, takich jak odroczenie płatności na 6 lub 10 miesięcy.

Mokka w 180. salonach YES

Usługi Mokka od grudnia 2021 są dostępne w ponad 180 salonach sieci YES oraz Verona działających w całej Polsce. YES Biżuteria S.A. prowadzi również hurtową sprzedaż wyrobów jubilerskich Verona. Działa w Polsce od 40 lat.

– Konsumenci urodzeni w latach 80-tych i 90-tych są coraz bardziej wymagający, jeżeli chodzi o sposoby finansowania zakupów. Cenią sobie wygodę, szybkość i przejrzystość usług płatniczych. Często chcą mieć też dostęp do elastycznego okresu finansowania, który będzie dostosowany do ich bieżących potrzeb. Powoduje to, że łatwo dostępna oferta płatności odroczonych i ratalnych trafia w ich potrzeby – komentuje Marek Biernacki, szef fintechu Mokka w Polsce. – Wdrażając płatności odroczone razem z Mokka nasi partnerzy otrzymują skuteczne narzędzie oraz dodatkowe wsparcie promocyjne, które umożliwiają im skuteczne dotarcie do nowych grup klientów – dodaje Biernacki.

10 mln klientów w Europie Środkowo-Wschodniej

Szacuje się, że w Polsce ok. 2% zakupów finansowanych jest przy wykorzystaniu płatności odroczonych, podczas gdy w Europie jest to już 7%. W ubiegłym roku za zakupy internetowe BNPL zapłaciło 400 tys. Polaków, a regularnie w tym modelu może kupować nawet 3-3,5 mln Polaków.

Mokka jest dostawcą usług finansowania zakupów konsumenckich w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje usługi sieciom handlowym działającym w branży modowej, kosmetycznej, sportowej, artykułów dla dzieci oraz RTV AGD. Wśród sklepów partnerskich Mokka w Polsce znajdują się m.in. Diverse, Deni Cler, Lancerto, Worldbox, czy Adrenaline – sieć salonów Nike oraz Adidas. W Europie Środkowo-Wschodniej Mokka obsługuje 10 mln, klientów współpracując z 7 tys. sklepów stacjonarnych i internetowych.

/Mokka/Informacja prasowa

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 07.02.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.