Paidy Link – nowa usługa japońskiego Paidy i PayPal

  • Lendtech
  • 21.04.2021

Usługa Paidy Link to owoc współpracy japońskiego Paidy i PayPala. Nowe narzędzie natychmiast łączy posiadaczy kont z ich portfelami cyfrowymi.

Paidy Link umożliwi posiadaczom kont Paidy natychmiastowe korzystanie z cyfrowych portfeli w celu dokonywania zakupów międzynarodowych. Partnerstwo z PayPalem zapewni japońskim konsumentom szerokie spektrum towarów i swobodę wyboru sposobu zapłaty – czytamy w komunikacie prasowym obu firm.

„3-Pay” – nowa usługa Paidy

Paidy to japoński fintech BNPL. Firma rozpoczęła działalność w 2014 roku i od tego czasu zdążyła zebrać już 120 mln dolarów od inwestorów. Na chwilę obecną fintech współpracuje z bazą 700 tys. sklepów internetowych, a ich najnowszy produkt to „3-Pay” – bezodsetkowe płatności ratalne.

Zwykle fintechy BNPL stosują plany ratalne z rozłożeniem płatności na 4 raty, ale w krajach azjatyckich m.in. w Japonii czy Tajlandii, liczba 4 wzbudza złe skojarzenia – tak jak w Europie liczba 13.

Paidy liczy na to, że współpraca z gigantem płatności zadowoli 5 mln użytkowników aplikacji i przyciągnie nowych klientów. W planach na przyszłość fintech BNPL ma rozszerzenie współpracy o kolejnych merchantów – czytamy w informacji prasowej.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 21.04.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.