PayPal uruchamia usługę „PayPal Pay in 4” w Australii

  • Lendtech
  • 11.03.2021

Gigant płatniczy wprowadza BNPL w Australii. PayPal na Antypodach ma już ponad 9 mln użytkowników. Na początku czerwca fintech planuje poszerzenie swoich dotychczasowych usług o nieprocentowane płatności ratalne.

 
 

Fintech inwestuje w usługę BNPL nie bez przyczyny. Australijscy konsumenci oczekują większego wyboru i elastyczności w sposobach płatności, przedsiębiorstwa natomiast chcą pomocy w dostosowaniu się do zmieniającej się rzeczywistości sektora e-commerce. Co też istotne, to właśnie Australia jest jednym z państw, gdzie BNPL rozwija się najbardziej dynamicznie – w końcu jest to ojczyzna AfterPay.

 

Nieoprocentowane płatności ratalne

 

To co może przyciągnąć konsumentów i firmy do nowej usługi PayPal to nieoprocentowane zakupy w czterech ratach, ochrona transakcji oraz udział w zaawansowanym procesie decyzyjnym, który pomoże zapobiegać oszustwom.

 

Konsumenci będą mogli skorzystać z usługi „PayPal Pay in 4” na dwa sposoby. Standardową metodą będzie wciśnięcie „buttona” PayPal, który pojawi się w cyfrowym portfelu PayPal jako opcja płatności. Zamiennie „PayPal Pay in 4” będzie dostępne jako metoda płatności na stronach internetowych firm.

 

/AP/LP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 11.03.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.