Płatności odroczone coraz bardziej kartowe dzięki Splitit

  • Lendtech
  • 13.10.2021

Amerykańska platforma płatnicza Splitit podpisała umowę z Discover Global Network. Użytkownicy kart Discover czy Diners Club będą mogli skorzystać z oferty planów ratalnych Splitit i rozłożyć płatności w czasie.

Splitit Business Payments to platforma płatnicza umożliwiająca producentom i dostawcom oferowanie konsumentom nieoprocentowanego, ratalnego rozwiązania kredytowego na zakup towarów i usług przy użyciu ich kart kredytowych. Splitit działa globalnie, usługi fintechu dostępne są w 27 krajach – również w Polsce.

Merchanci akceptujący karty kredytowe platformy Discover Global Network będą mogli zaproponować swoim klientom płatności ratalne. Użytkownicy kart będą mogli zapłacić za zakupy w ratach bez doliczonych odsetek ani dodatkowych opłat. Opcja rozłożenia na raty ma być wygodna i intuicyjna – zarówno online, jak i offline.

Splitit to amerykański fintech notowany na giełdzie w Australii. Jego obecna kapitalizacja to ponad 140 mln USD. Spółka od 2019 roku zwiększyła przychody aż 5-krotnie. Nic dziwnego, bo rynek fintech & ecommerce rośnie jak na drożdżach na całym świecie, a BNPL to największy hit świata finansowego.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 13.10.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.