Płatności odroczone PayPo w sklepach Empik

  • Lendtech
  • 17.08.2021

Płatności odroczone PayPo są już dostępne w Empik.com – jednym z największych sklepów internetowych w Polsce.

Empik.com to jeden z największych sklepów internetowych w polskim ecommerce. Od poniedziałku klienci Empik.com mogą skorzystać z płatności odroczonych PayPo – jednego z liderów BNPL w naszym kraju. Płatność odroczona PayPo w Empiku dostępna jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Odroczone płatności są idealnym rozwiązaniem, odpowiadającym na potrzeby klientów. Wierzymy, że również klienci Empik będą chętnie korzystać z tej metody, podobnie jak robią to kupujący w innych sklepach z dostępną opcją odroczenia płatności – komentuje Radoslaw Nawrocki, CEO w PayPo.

Ekspansja płatności odroczonych w polskim ecommerce widoczna jest gołym okiem. PayPo to pionier rynku BNPL w Polsce, a sam fintech ma już ponad 500 tys. klientów w Polsce.

/LP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 17.08.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.