Splitit dołącza do Visa Ready for BNPL

  • Lendtech
  • 16.05.2022

Amerykańska platforma płatnicza Splitit ogłosiła dołączenie do Visa Ready for BNPL. Dzięki współpracy z Visa fintech udostępni konsumentom elastyczną opcję płatności oraz przejrzystą usługę kontrolowania budżetu.

Splitit dołącza do Visa Ready for BNPL (1)

Splitit to platforma płatnicza oferująca rozwiązanie ratalne oparte na kartach kredytowych, które pozwala konsumentom wydajniej wydawać pieniądze poprzez maksymalne wykorzystanie ich kart kredytowych.

BNPL nowej generacji

Współpraca z Visą pozwoli Splitit na dotarcie ze swoimi usługami do jeszcze większej liczy klientów, którzy zyskają kontrolę nad swoimi finansami bez dodatkowych opłat i odsetek. Oferta Splitit to płatności BNPL nowej generacji pozwalające merchantom generować konwersję i zwiększać średnią wartość zamówienia.

Splitit to amerykański fintech notowany na giełdzie w Australii. Splitit działa globalnie, a usługi fintechu dostępne są w 27 krajach – również w Polsce.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 16.05.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.