Twisto bez limitu wydatków w walutach obcych

  • Lendtech
  • 13.07.2021

Letnie promocja w Twisto może przypaść do gustu osobom zainteresowanym ofertą płatności odroczonych. Twisto poinformowało o zniesieniu limitu wydatków w walutach obcych przeliczanych po kursie Mastercard bez opłat i prowizji.

Twisto to jeden z liderów rynku BNPL w Polsce. Fintech, który niedawno został zakupiony przez australijskiego giganta ZIP za kwotę blisko 100 mln EUR, właśnie powiadomił, że znosi nimi wydatków w walutach obcych.

Lato nie zaczeka, Twisto tak

Promocja w ramach kampanii „Lato nie zaczeka, Twisto tak” potrwa przez wakacje. W ramach nowej oferty użytkownicy Twisto nie zapłacą prowizji wynoszącej 3 proc. od transakcji, których wartość przekraczała 3 tys. PLN, ale warunkiem uruchomienia oferty jest skorzystanie z planu Space za 9,99 PLN miesięcznie.

Twisto w zeszłym roku na jesieni wprowadziło plany subskrypcyjne, które okazały się sukcesem – ponad połowa klientów jest w planie płatnym. Nic dziwnego, bo Twisto oferuje bardzo wygodną aplikację – użytkownik może też aplikować o kartę, którą następnie można podpiąć do portfela cyfrowego Apple Pay lub Google Pay.

Dzięki temu klient może korzystać z odroczonej płatności także w sklepach stacjonarnych. Prócz tego bramka Twisto działa jako metoda zapłaty w kilkunastu tysiącach sklepów internetowych.

/Lendtech

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 13.07.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.