Twisto oferuje swoim klientom bezpośrednie płatności bankowe

  • Lendtech
  • 07.05.2024

Szybkie i bezpieczne płatności służące do zapłacenia rachunku Twisto są już dostępne dla klientów. Jest to rozwiązanie, które Twisto wprowadziło dzięki współpracy z litewską firmą kevin. Klienci mogą korzystać z usługi kevin., aby dokonywać płatności na rzecz Twisto bezpośrednio ze swoich kont bankowych, poza systemami kartowymi, dzięki rozwiązaniu, które Twisto nazywa Szybkim Przelewem Bankowym.

Twisto oferuje swoim klientom bezpośrednie płatności bankowe

Kevin dostarcza nam rozwiązanie, które pozwala klientom zainicjować płatność przelewem bankowym bezpośrednio z aplikacji Twisto. Tak więc, gdy klienci chcą zapłacić za swoje zamówienia Twisto, wybierają opcję szybkiego przelewu bankowego, potwierdzają ją w swojej aplikacji bankowej, a pieniądze są natychmiast przesyłane – mówi Pavel Prucek z zespołu produktowego Twisto. 

Twisto ogłasza pomyślne wdrożenie nowej formy płatności w Czechach i Polsce. Dzięki wysokiej penetracji otwartej bankowości na obu rynkach, zdecydowana większość klientów może korzystać z tej szybkiej i bezpiecznej metody. Ta forma płatności nie tylko zmniejsza koszty związane z płatnościami kartą, ale także zapewnia większe bezpieczeństwo i niezawodność.

Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom Twisto szybką, bezpieczną i wydajną metodę płatności – powiedział Pavel Sokolovas, współzałożyciel Kevin. – Dzięki udanemu wdrożeniu w krajach bałtyckich, a teraz w Czechach i Polsce, widzimy ogromny potencjał do dalszego rozwoju i rozbudowy naszej platformy płatniczej, budując w ten sposób infrastrukturę różnorodnych metod płatniczych dla każdego.

Wczesne dane pokazują, że użytkownicy ufają nowej formie płatności. Tysiące klientów w Czechach i Polsce skorzystało z niej natychmiast po jej uruchomieniu.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 07.05.2024

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.