Twisto: Świąteczne zakupy z płatnościami odroczonymi o 60 dni

  • Lendtech
  • 30.11.2021

„Życzenia nie zaczekają, Twisto tak” – to najnowsza kampania Twisto, w której klienci będą mogli zrobić świąteczne zakupy z odroczeniem płatności o 60 dni. Zakupy online, za które będzie można zapłacić nawet dwa miesiące później, można zrealizować m.in. w C&A, New Balance, W.Kruk, Skalnik, Hebe czy taniaksiazka.pl.

Twisto, będący częścią Zip, czyli globalnego operatora BNPL (buy now, pay later), zaproponował przedświąteczną promocję, w której płatności za zakupy można odroczyć o aż 60 dni, bez dodatkowych opłat.

Aby skorzystać z promocji, należy jako metodę płatności wybrać Twisto. W ten sposób za grudniowe zakupy zrealizowane w 2021 roku, klient zapłaci w lutym 2022. To maksymalny termin odroczenia płatności – w razie chęci klient może zapłacić za nie wcześniej.

Akcja trwa do 23 grudnia 2021 roku, biorą w niej udział 23 marki – pełna lista znajduje się na stronie Twisto: swieta.twisto.pl.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 30.11.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.