1. Lendtech.pl
  2. >
  3. Wiadomości
  4. >
  5. Cinkciarz.pl:...

Cinkciarz.pl: ponad 5 tys. instrumentów w nowej ofercie dla inwestorów

  • Lendtech
  • 02.06.2022

Klienci inwestujący na nowym portalu Invest.Cinkciarz.pl mogą już handlować na ponad 5000 instrumentach, co jest jednym z najlepszych wyników na polskim rynku. Użytkownicy otrzymują ponadto 1 prosty rachunek inwestycyjny SMART oraz dostęp do platformy MetaTrader 5.

Cinkciarz.pl: ponad 5 tys. instrumentów w nowej ofercie dla inwestorów

Dostawcą kompleksowych usług i produktów inwestycyjnych dla użytkowników portalu Cink-ciarz.pl jest Conotoxia Ltd., która rozszerza dotychczasową usługę Forex, zastępując ją nową usługą Invest dostępną na portalu Invest.Cinkciarz.pl. Od czerwca 2022 r. spółka umożliwia handel na ponad 5000 instrumentach OTC. Jest to jedna z najszerszych propozycji na polskim rynku w porównaniu z danymi publikowanymi przez TOP9 domów maklerskich nadzorowanych przez KNF*. W skład rozszerzonej oferty wchodzą CFD na: waluty, indeksy, towary i surowce, kryptowaluty, akcje, ale również akcje DMA, ETFy oraz ETFy DMA z Azji, Eu-ropy i USA.

Czołowy dom inwestycyjny w Polsce

Inwestorzy korzystający z portalu Cinkciarz.pl mają dostęp do jednego prostego rachunku inwestycyjnego SMART, łączącego zalety dotychczas oferowanych kilku kont. Kolejną nowością jest udostępnienie – obok używanego już cTrader – platformy MetaTrader 5 jako następcy MT4. Wszystkie wprowadzone udogodnienia cechują najwyższe standardy obsługi klienta i rygory bezpieczeństwa.

Naszym celem jest pozycja czołowego domu inwestycyjnego w Polsce. Chcemy to osią-gnąć dzięki partnerskiemu traktowaniu inwestorów, najlepszej propozycji cenowej, najszerszemu pokryciu rynków oraz komplementarności oferty w ramach grupy, do której razem z Conotoxia należy m.in. fintech wielowalutowy Cinkciarz.pl. Wśród naszych usług pod nową nazwą Invest.Cinkciarz.pl, dostępnych na jednym rachunku SMART, są też nowe instrumenty, takie jak 100 kryptowalut, czy ETF DMA z USA, Europy i Azji. Będziemy umożliwiać rów-nież inwestowanie w IPO lub autorskie indeksy. To jednak dopiero początek naszej ekspansji produktowej skierowanej do inwestorów indywidualnych oraz do firm – mówi Grzegorz Jaworski, CEO Conotoxia Ltd.

Profesjonalna pomoc

Od października 2021 r. Conotoxia Ltd. świadczy usługę inwestycyjną pod nadzorem KNF w oddziale spółki w Warszawie, gdzie inwestorzy mają dostęp do polskojęzycznych reprezentantów firmy. Klienci brokera mają stały dostęp do kanałów edukacyjnych z darmową, obszerną i systematycznie uzupełnianą bazą materiałów na temat rynków finansowych, m.in. filmy instruktażowe, e-booki, bieżące komentarze rynkowe oraz inne materiały tutorialowe. Mniej doświadczeni użytkownicy mogą liczyć na profesjonalną pomoc w zakresie poznawania mechanizmów rządzących rynkami finansowymi.

Oprócz edukacji bardzo ważne jest również bezpieczeństwo. Conotoxia Ltd. zapewnia ochronę polskich klientów poprzez podwójny nadzór CySEC i dodatkowo KNF w obszarze usługi inwestycyjnej dla inwestorów z Polski oraz zabezpiecza ich środki w ramach Ochrony Przed Ujemnym Saldem i ICF, czyli Cypryjskiego Funduszu Kompensacyjnego.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 02.06.2022

Najnowsze artykuły z kategorii