1. Lendtech.pl
  2. >
  3. Wiadomości
  4. >
  5. CreamFinance...

CreamFinance Poland pobiegnie dla dzieci

  • Lendtech
  • 17.05.2023

Dwie 6-osobowe drużyny reprezentujące CreamFinance Poland w sobotę wezmą udział w biegu sztafetowym EKIDEN w Warszawie. To rywalizacja sztafet, w której każdy zespół łącznie pokona dystans maratonu. Bieg połączony jest z akcją #Biegam Dobrze, w ramach której polski oddział międzynarodowego holdingu AvaFin bierze udział w zbiórce na rzecz Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

CreamFinance Poland pobiegnie dla dzieci

“Cieszymy się, że możemy wesprzeć szczytną inicjatywę. Wynik nie jest najważniejszy. Chcemy przede wszystkim dobrze się bawić, wspólnie zmierzyć się z tym wyzwaniem i wesprzeć wartościowy cel. Choć o walorach rywalizacji, szczególnie tej koleżeńskiej między dwiema naszymi sztafetami, nie zapominamy” – uśmiecha się Marta Schmidt, HR Business Partner w CreamFinance Poland i koordynatorka projektu z ramienia polskiej części AvaFin Holding.

Ponad 7 milionów złotych wsparcia

Sobotnia rywalizacja będzie już siedemnastą w historii biegu EKIDEN. Start o godzinie 9.00. Około 14.30 nagrodzeni zostaną zwycięzcy. Blisko 60 ekip charytatywnych biorących udział w biegu na warszawskiej Kępie Potockiej, dotychczas zebrało już niemal 90 tysięcy złotych na rzecz czterech partnerskich organizacji. Łącznie dzięki #BiegamDobrze, biegacze-amatorzy zgromadzili już ponad 7 milionów złotych.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 17.05.2023

Najnowsze artykuły z kategorii