Creamfinance Poland ma już ponad 1 mln klientów

  • Lendtech
  • 06.10.2021

Creamfinance Poland powiadomił, że ma już 1 mln zarejestrowanych użytkowników na swoich serwisach internetowych. To jeden z lepszych wyników w sektorze pożyczkowym w Polsce.

Creamfinance to innowacyjna instytucja pożyczkowa – klientom lepiej znana za sprawą brandu Lendon.pl. Grupa powstała w 2012 roku i od początku stawiała na kanały cyfrowe. Fintech właśnie powiadomił, że ma już 1 mln klientów w Polsce. To sporo, zwłaszcza, że szacowana liczba klientów sektora pożyczkowego w Polsce to 3 mln osób.

Działający wyłącznie online Creamfinance, w 2016 roku znalazł się na liście 50 najbardziej obiecujących startupów, a rok później magazyn Inc. umieścił lendtech wśród najbardziej inspirujących firm 2017 roku. Creamfinance wykorzystuje zaawansowane techniki scoringowe i funkcje uczenia maszynowego, by jak najszybciej wypłacać pieniądze klientom.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 06.10.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.