CreamFinance rozwija współpracę z Carpathian Startup Fest

  • Lendtech
  • 20.04.2023

CreamFinance Poland konsekwentnie wspiera środowisko startupowe! Polski oddział międzynarodowego AvaFin Holding kontynuuje współpracę z największym wydarzeniem dla startupów w południowo-wschodniej Polsce. W czerwcu w Rzeszowie odbędzie się trzecia edycja Carpathian Startup Fest, z którym CreamFinance współpracuje od początku w roli Inwestora/Funduszu Inwestycyjnego.

CreamFinance rozwija współpracę z Carpathian Startup Fest

To wielka przyjemność uczestniczyć w rozwoju polskich startupów. Oceniamy pomysły w trzech kategoriach: idea, startup i scaleup. W ubiegłym roku było to prawie sto pięćdziesiąt zgłoszeń. Cieszymy się, że możemy dzielić się doświadczeniami, aby pomóc w równie dynamicznym rozwoju innych firm, jednocześnie szukając nowych rozwiązań dla naszego biznesu pożyczkowego – tłumaczy Artur Kowalski, dyrektor Marketingu i Sprzedaży CreamFinance Poland.

Szef marketingu i sprzedaży polskiej części AvaFin Holding będzie również w jury konkursowym wybierającym najlepsze inicjatywy podczas Demo Day.

CreamFinance Poland od lat konsekwentnie wspiera rozwój startupów, poszukując innowacji dla udoskonalania swoich usług na rynku pożyczkowym. Największym sukcesem jest współpraca z łotewskim startupem Ender Turing, który oferuje unikalny system dla call center, bazujący na rozpoznawaniu mowy i sztucznej inteligencji. CreamFinance stworzyło idealne warunki do przetestowania innowacyjnego narzędzia w swoim środowisku i po zakończonym pozytywnie teście – wspiera Ender Turing w ekspansji nie tylko w Polsce, ale też na innych rynkach.

W Polsce firma znana jest w kontekście marek konsumenckich Lendon.pl i ExtraPortfel.pl i jest jednym z liderów rynku pożyczkowego.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 20.04.2023

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.