CRIF partnerem merytorycznym Kongresu Lendtech 2021

  • Lendtech
  • 17.08.2021

CRIF to jeden z ważniejszych uczestników ekosystemu lendtech w Polsce – jednocześnie wiodący dostawca informacji o kredytobiorcach w Europie. Fintech właśnie został partnerem merytorycznym Kongresu Lendtech, który odbędzie się już 23 września 2021 roku.

Podczas Kongresu Lendtech przedstawiciel CRIF wygłosi prezentację na temat rozwoju rynku BNPL w Polsce.

Kongres Lendtech już 23 września 2021 roku

Kongres Lendtech odbędzie się już 23 września w Warszawie. Lendtech to największa konferencja dla branży digital lending, fintech i Consumer Finance w Polsce. Tegoroczna edycja odbędzie się przy ul. Brackiej 25 w historycznym Domu Towarowym Braci Jabłkowskich.

CRIF to dostawca rozwiązania Credit Check – bazy wymiany informacji o pożyczkodawcach, a także oferuje rozwiązania antyfaaudowe, w tym usługę Bezpieczny PESEL, która zwiększa poziom ochrony konsumentów przed skutkami kradzieży tożsamości.

Więcej informacji na stronie Kongresu Lendtech.

/Kongres Lendtech

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 17.08.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.