INNERGO partnerem Kongresu Lendtech

  • Lendtech
  • 16.08.2021

INNERGO dołącza do grona partnerów Kongresu Lendtech 2021 – najważniejszej konferencji dla branży digital lending i Consumer Finance w Polsce.

INNERO to Apple Authorised Enterprise Reseller – jedyna taka firma z tym statusem w Polsce. INNERGO dostarcza pełną gamę urządzeń marki Apple dla klientów biznesowych, oferując także możliwość wynajmy urządzeń w innowacyjnym modelu subskrypcyjnym Apple as a Service. W ramach miesięcznej opłaty klient może korzystać z wybranego sprzętu Apple i nie martwić się o serwis, a już po 12 miesiącach można wymienić sprzęt na nowy.

Kongres Lendtech – niezawodny sprzęt to podstawa sukcesu a Apple as a Service, to nowoczesne fintechowe metody korzystania ze sprzętu.

Lendtech to innowacyjne technologie wdrażane przez utalentowane zespoły ekspertów. Nie da się tworzyć unikatowego oprogramowania i rozwiązań fintech bez niezawodnego sprzętu. Rozwój modelu „as a service” to odpowiedź na coraz większą popularność modeli subskrypcyjnych – klienci dostrzegają jego wygodę i korzyści, szczególnie w czasach tak dynamicznych zmian jak obecne.

Temat rozwoju sektora subskrypcji będzie omówiony podczas Kongresu Lendtech, który odbędzie się 23 września 2021 roku w Warszawie przy ul. Brackiej 25 w historycznym Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Więcej informacji na stronie Kongresu.

/Kongres Lendtech 2021

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 16.08.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.